Polityka prywatności

Strona Marcin Batalia jest własnością Usługi Finansowe Marcin Batalia, który jest administratorem Twoich danych osobowych. Przyjęliśmy niniejszą Politykę Prywatności, która określa, w jaki sposób przetwarzamy informacje zbierane przez Usługi Finansowe Marcin Batalia, która podaje również powody, dla których musimy zbierać określone dane osobowe o Tobie. W związku z tym przed skorzystaniem z serwisu Usługi Finansowe Marcin Batalia należy zapoznać się z niniejszą Polityką Prywatności. Dbamy o Twoje dane osobowe i zobowiązujemy się do zagwarantowania ich poufności i bezpieczeństwa.

Dane osobowe, które gromadzimy

Kiedy odwiedzasz Usługi Finansowe Marcin Batalia, automatycznie zbieramy pewne informacje o Twoim urządzeniu, w tym informacje o Twojej przeglądarce internetowej, adresie IP, strefie czasowej i niektórych plikach cookie zainstalowanych na Twoim urządzeniu. Ponadto, gdy przeglądasz Witrynę, zbieramy informacje o poszczególnych stronach internetowych lub produktach, które przeglądasz, jakie witryny lub wyszukiwane hasła skierowały Cię do Witryny oraz w jaki sposób wchodzisz w interakcję z Witryną. Te automatycznie zbierane informacje nazywamy "Informacjami o urządzeniu". Ponadto możemy gromadzić dane osobowe, które nam przekazujesz (w tym między innymi imię, nazwisko, adres, informacje o płatności itp.) podczas rejestracji, aby móc wypełnić umowę.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane?

Naszym najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo danych klientów i w związku z tym możemy przetwarzać tylko minimalne dane użytkownika, tylko w takim stopniu, w jakim jest to absolutnie niezbędne do utrzymania strony internetowej. Informacje zbierane automatycznie są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji potencjalnych przypadków nadużyć i ustalenia informacji statystycznych dotyczących korzystania ze strony internetowej. Te informacje statystyczne nie są w inny sposób agregowane w taki sposób, aby identyfikowały konkretnego użytkownika systemu. Możesz odwiedzić stronę internetową bez informowania nas, kim jesteś lub ujawniania jakichkolwiek informacji, dzięki którym ktoś mógłby zidentyfikować Cię jako konkretną, możliwą do zidentyfikowania osobę. Jeśli jednak chcesz korzystać z niektórych funkcji strony internetowej lub chcesz otrzymywać nasz biuletyn lub podawać inne dane, wypełniając formularz, możesz podać nam dane osobowe, takie jak adres e-mail, imię, nazwisko, miasto zamieszkania, organizacja, numer telefonu. Możesz zdecydować się nie przekazywać nam swoich danych osobowych, ale wtedy możesz nie być w stanie skorzystać z niektórych funkcji witryny. Na przykład nie będziesz mógł otrzymywać naszego newslettera ani kontaktować się z nami bezpośrednio ze strony internetowej. Użytkownicy, którzy nie są pewni, jakie informacje są obowiązkowe, mogą skontaktować się z nami za pośrednictwem marcin.batalia@grupafi.pl.

Twoje prawa

Jeśli jesteś mieszkańcem Europy, przysługują Ci następujące prawa związane z Twoimi danymi osobowymi

Prawo do informacji. Prawo dostępu. Prawo do sprostowania. Prawo do usunięcia danych. Prawo do ograniczenia przetwarzania. Prawo do przenoszenia danych. Prawo do sprzeciwu. Prawa związane ze zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji i profilowaniem. Jeśli chcesz skorzystać z tego prawa, skontaktuj się z nami za pomocą poniższych danych kontaktowych.

Odnośniki do innych witryn internetowych

Nasza strona internetowa może zawierać linki do innych stron internetowych, które nie są naszą własnością ani nie są przez nas kontrolowane. Należy pamiętać, że nie ponosimy odpowiedzialności za takie inne strony internetowe lub praktyki prywatności stron trzecich. Zachęcamy do bycia świadomym, gdy opuszczasz naszą stronę internetową i czytasz oświadczenia o ochronie prywatności każdej strony internetowej, która może gromadzić dane osobowe.

Bezpieczeństwo informacji

Zabezpieczamy informacje, które podajesz na serwerach komputerowych w kontrolowanym, bezpiecznym środowisku, chronionym przed nieautoryzowanym dostępem, wykorzystaniem lub ujawnieniem. Zachowujemy uzasadnione administracyjne, techniczne i fizyczne zabezpieczenia w celu ochrony przed nieautoryzowanym dostępem, wykorzystaniem, modyfikacją i ujawnieniem danych osobowych pod ich kontrolą i przechowywaniem. Nie można jednak zagwarantować transmisji danych przez Internet lub sieć bezprzewodową.

Obowiązek ujawnienia wynikający z przepisów prawa

Jeśli przepisy prawa tego wymagają lub na to zezwalają, ujawnimy wszelkie zgromadzone, wykorzystane lub pozyskane informacje, np. stosując się do wezwań sądowych lub podobnych procedur prawnych, a także gdy w dobrej wierze uznamy, że ujawnienie informacji jest niezbędne do ochrony naszych praw, bezpieczeństwa użytkowników lub innych osób, przeprowadzenia dochodzenia w sprawie oszustwa lub w odpowiedzi na żądanie władz.

Informacje kontaktowe

Jeśli chcesz skontaktować się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat niniejszej Polityki lub chcesz skontaktować się z nami w jakiejkolwiek sprawie związanej z prawami indywidualnymi i Twoimi Danymi Osobowymi, możesz wysłać wiadomość e-mail na adres marcin.batalia@grupafi.pl.